natura detali
Nazywam się Robert Canis. Od ponad 15 lat moją najgłębiej rezonującą pasją jest pomagać najskuteczniej jak to tylko możliwe poprzez rozmowy 1 na 1 w globalnym podnoszeniu jakości życia na wszelkich możliwych płaszczyznach prywatnych oraz zawodowych.
granica horyzontu TWOJEGO wyboru jakości i piękna życia
Do 2020 roku zdecydowana większość moich Klientów, których preferuję nazywać Rozmówcami, znajdowała się w przestrzeni globalnej – głównie w USA. 100% z nich pochodziło stricte z referencji.

Co za tym idzie, nie miałem w ogóle potrzeby reklamowania się, promowania się w Internecie czy też korzystania z mediów społecznościowych etc.
Od 2020 roku rozpocząłem intensywną wielowarstwową działalność w Polsce, gdzie współtworzę min ultra nowoczesną platformę rozwojowo-webinarowo-warsztatową
nakierowaną min. na holistyczną ezoterykę, metafizyczność, mistycyzm, azaliż dążenie do transcendencji bytu oraz zostania świadomym Twórcą, tudzież Kreatorem swojej rzeczywistości.
Poklask, rozpoznawalność oraz atencja mnie w ogóle nie interesują. Pasjonuje mnie jedynie Człowiek, jakość mojej skuteczności oraz wspieranie rozkwitu TWOJEJ świadomości.
Precyzyjnie selektywnie dobieram moich Rozmówców. (najważniejszym kryterium jest potencjał zmiany / dostarczenia wartości dodanej dla ludzkości / ewolucji / życia.

Dbam bardzo starannie o prywatność ludzi, z którymi rozmawiam, jakoż i swoją.
RobertCanis.pl – to spontanicznie, czy nawet szalenie wręcz odważny autorski projekt dedykowany na rynek polski, którego głównym celem jest nietuzinkowe i wielowarstwowe „wybicie” Ciebie poprzez abstrakcyjny i awangardowy przekaz z klasycznego / główno nurtowego myślenia w celu stworzenia dla Ciebie podwalin możliwości do rozwoju w przyroście geometrycznym lub nawet skoku kwantowym oraz do refleksji daleko poza słowa, logikę koncepcje i kulturowe paradygmaty.
łammy konwenanse z odwagą i polotem
nie bójmy się piękna szarości
Motywy bywają nieambiwalentnie
 nieoczywiste :-)
Ze względu na ogólnopolski, a nawet globalny charakter mojej działalności, dzielenie się wiedzą / indywidualne konsultacje odbywają się przeważnie zdalnie (telefon/ Internet) w konwencji strikte 1 na 1.

Jednakże w przypadku długotrwałych relacji z Klientem stwarza się również potencjał odbywania takich rozmów w miejscach rzeczywistych :)
Zapraszam również Wszystkich serdecznie do odbywania kontaktu / rozmów w formie chaotycznie uporządkowanego zbioru naszych atomów :-) – czyli twarzą w twarz do mojego gabinetu w centrum magicznego Krakowa :-)

a w przypadku dłuższych wielogodzinnych sesji w głuszę oraz ukojenie natury do domu i ogrodu na wsi w okolicę przepięknego zalewu dobczyckiego.
Poświęciłem już blisko 20 tysięcy godzin na bardzo eklektyczny, komplementarny i ultra krwiożerczo-transcendentny research, który stanowi punkt zero / wyjścia do indywidualnego dzielenia się z TOBĄ rdzeniem esencji najrzadziej wysublimowanej wiedzy,

między innymi w następujących obszarach:
Integracja i uwydatnienie inteligencji

Spersonalizowany rozwój / wzrost / zmiana  w przyroście geometrycznym lub nawet skoku kwantowym.

Wewnętrzna inżynieria sukcesu / szczęścia

Dekonstrukcja / przejęcie kontroli nad ego (lub przynajmniej zaprzyjaźnię się z nim :-))

Dynamiczne eskalowanie potencjału transcendencji świadomości

Rozpoznawanie “niewidocznych punktów”

Inteligencja emocjonalna

Wyciszanie strumieni myśli

Dekomponowanie największych iluzji.

Mindfulness / wellbeing / superfoods

Zarządzanie ludźmi, czasem, biznesem

Muzyka, partnerstwo, spontaniczność, pasje

oraz inne bardzo trudne obszary niszowe na zlecenie (generalnie  im większe wyzwanie / poziom trudności tym lepiej :-))
Co odkrywa lub wręcz przekornie skrywa przed Tobą ten obraz?
Powyższy motyw przedstawia człowieka emanującego wręcz dominującym aberracją nurtem DZIŚ. Zaszumionego gęsto pętlami wieloletnich programów na neuronach nieprzemyślanej iluzoryczności sukcesu, który bardzo niestety “świadomie” przechodzi tuż obok najpiękniejszych kolorów życia i potencjału Kosmosu.

Dokąd idzie i po co?

Zapewne jest to relatywnie dość ciekawe i właściwe pytanie. Podobno nawet sama odpowiedź nie wie tak do końca :-)
Co w życiu jest naprawdę ważne?
Czy w ogóle cokolwiek jest ważne?
Przytulaski za uśmiech :)
Robert Canis
Szybki formularz kontaktowy:

Slide cennik ? najcichszy DOM Sedno Odwaga połączenie Chcesz poznać zupełnie alternatywny przekaz dotyczący rozwoju osobistego lub duchowego - kliknij lustro poniżej.

Slide napęd ciszy
o Robert Canis TY funDament rdzeń esencji rozwój 1 na 1 cennik kontakt Chcesz poznać zupełnie
alternatywny przekaz dotyczący
rozwoju osobistego lub duchowego
kliknij lustro poniżej.
RobertCanis.pl to składowa globalnych marek
RobertCanis.pl to także część ogólnopolskiej, awangardowej i holistycznej platformy warsztatowo-webinarowej kolory.org
© 2020-2021 - RobertCanis.pl - All rights reserved
arrow-up