email:
teraz@robertCanis.pl
Szedłem kiedyś kontemplacyjnym podnoszeniem wibracji krokiem w zjawiskowe magią lata popołudnie przez park Jeffersona w Chicago i zobaczyłem pryzmatem uważności kąta oka na sędziwym Drzewie (do którego mniemam przytulałem się już od stuleci lub nawet wieków :-)) kartkę z napisem ” Jeżeli masz gorszy dzień lub po prostu potrzebujesz pozytywnej wymiany energii to zerwij sobie jedną z poniższych buziek z zuchwałym szczerością uśmiechem”.
To było już kilka ładnych lat temu. Zerwałem ową serdeczną uśmieszkę w celu docenienia bezinteresowności czystości intencji Twórcy tego zacnego wysoką samoświadomością uczynku i wetknąłem rozentuzjazmowaną buziolkę za przezroczysty kwiecistością futerał swojego telefonu.
Z czasem ożywiona fantomową duszą papierowa twarzyczka budząca me ego z letargu dogorywającej kultury wektorów ludzkości 
zafarbowała ku mojemu zdziwieniu zachwytem od fotonów poliuretanowych barwników smartfonOwego otulacza na koralowo-turkusowo. Są to najbardziej świadome KOLORY w niezwykle fascynującym oraz rozbudowanym trafianiem w punkt sedna modelu Spirali Dynamik – tłumaczącym niezwykle dobitnie oraz precyzyjnie przyczynowość ludzkich zachowań (model ów notabene azaliż bardzo gorąco polecam, mimo że jego dogłębne zrozumienie zajmuje kilka lat :-)).
Szybki formularz kontaktowy
Czy masz pełną świadomość, że żyjesz prawdopodobnie na mniej niż 5% swojego potencjału i piękna magii życia? Jeżeli chcesz to naprawdę zmienić, skontaktuj się ze mną. Jeżeli się nadal jedynie zastanawiasz to…
Szybki formularz kontaktowy:

Slide napęd ciszy
o Robert Canis TY funDament rdzeń esencji rozwój 1 na 1 cennik kontakt Chcesz poznać zupełnie
alternatywny przekaz dotyczący
rozwoju osobistego lub duchowego
kliknij lustro poniżej.
RobertCanis.pl to składowa globalnych marek
RobertCanis.pl to także część ogólnopolskiej, awangardowej i holistycznej platformy warsztatowo-webinarowej kolory.org
© 2020-2021 - RobertCanis.pl - All rights reserved
arrow-up