rozwój geometryczny

metka nieskończoności

Są miliony ścieżek i miliardy strumieni, którymi możemy "grać" z krwiożerczością konceptu zwanego szumnie eGo.
Od 2003 roku z nieprzejednaną pasją pokazuję moim Rozmówcom indywidualne precyzyjne płaszczyzny, narzędzia oraz kierunki, w których EGO zaczyna się potykać o siebie samo. Dopiero wtedy mamy szansę bycia namiastką piękna wolności.
Mówiąc wprost. Dzisiejszy mainstream to najbardziej zniewolony i banalny sen z możliwych. Schizofrenia ról. Iluzje propagandy pieniądza. Wygaszone do dna cna źródła kreatywności i spontaniczności etc.
Są miliony ścieżek i miliardy strumieni, którymi możemy "grać" z krwiożerczością konceptu zwanego szumnie eGo.
Od 2003 roku z nieprzejednaną pasją pokazuję moim Rozmówcom indywidualne precyzyjne płaszczyzny, narzędzia oraz kierunki, w których EGO zaczyna się potykać o siebie samo. Dopiero wtedy mamy szansę bycia namiastką piękna wolności
Mówiąc wprost. Dzisiejszy mainstream to najbardziej zniewolony i banalny sen z możliwych. Schizofrenia ról. Iluzje propagandy pieniądza. Wygaszone do dna cna źródła kreatywności i spontaniczności etc.
Zdecydowana większość ludzi nie ma pojęcia jak skrajnie wydajne na wszelkich możliwych płaszczyznach stają się osoby, które uruchomią się w przyroście GEOMETRYCZNYM
Przez ostatnie kilka lat koncentruję się w mojej działalności głownie na pomaganiu moim Klientom budować wielopłaszczyznową dźwignię oraz właśnie uruchamiać się geometrycznie. Najskuteczniej oraz najszybciej jak to możliwe. W wielu przypadkach efekty są zniewalająco powalające...
nieskończony potencjał
 optymalnego wzrostu!
Spróbuj przynajmniej spróbować dać sobie szansę. Inteligentne, zorganizowane, wytrwałe oraz cierpliwe osoby o otwartych umysłach, uruchamiając się geometrycznie. Już w okresie od kilkunastu tygodni do kilku miesięcy są w stanie uzyskać przewagę nawet nad 95% swoich rówieśników lub osób funkcjonujących w podobnych domenach / płaszczyznach / zawodach itp.
Co tu można przeoczyć?
Potrafisz się jeszcze zatrzymać tak całkowicie?
Przynajmniej na jedno teraz?

Co bardzo warto?
Czy w ogóle cokolwiek warto?
Uruchomienie geometryczne ( aktywacja nieskończoności metki potencjału ) może oznaczać diametralne postępy na wszelkich możliwych płaszczyznach. W tym również w warstwach: ciszy, spokoju, piękna w głowie, rodzinie, partnerstwie, przyjaźni, pracy itd.

Rozpędzając się do "ultra niebezpiecznie kolorowych" prędkości. Nie zapominaj również uczyć się trenować jednako skutecznie zwalniania oraz obserwowania detali po godzinach :)
Robert Canis
Szybki formularz kontaktowy:

Slide cennik ? najcichszy DOM Sedno Odwaga połączenie Chcesz poznać zupełnie alternatywny przekaz dotyczący rozwoju osobistego lub duchowego - kliknij lustro poniżej.

Slide napęd ciszy
o Robert Canis TY funDament rdzeń esencji rozwój 1 na 1 cennik kontakt Chcesz poznać zupełnie
alternatywny przekaz dotyczący
rozwoju osobistego lub duchowego
kliknij lustro poniżej.
RobertCanis.pl to składowa globalnych marek
RobertCanis.pl to także część ogólnopolskiej, awangardowej i holistycznej platformy warsztatowo-webinarowej kolory.org
© 2020-2021 - RobertCanis.pl - All rights reserved
arrow-up